1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Metódy vypočúvania a získavania informácií - Webinár

webinar 3

Nahliadnite s nami cez sklo do vyšetrovacej miestnosti a spoznajte postupy, ktoré pri vypočúvaní používajú kriminálni psychológovia. Zistite, ako sa hrá “šach” s podozrivým a ako sa dáva šach mat v pútavej prednáške kriminálneho psychológa Ondreja Kubíka. Ten nám priblíži metódy vypočúvania a získavania informácií, ktoré sa používajú u nás a prezradí, ako sa dajú poznatky psychológie využívať v trestno-právnych situáciách. Zapojte svoje sivé bunky mozgové, tento večer nás niečo naučí! Večer je určený fanúšikom forenznej psychológie, kriminálnych príbehov aj tým, ktorí sa radi niečo nové dozvedia.

 

Náš lektor Ondrej Kubík bude pútavo rozprávať o:
— tom, kto je kriminálny psychológ a čo rieši
— tom, čo spadá pod pojem forenzná psychológia
— tom, ako rozpoznať klamstvo
— tom, ako prebiehajú výsluchy podozrivých v reálnom svete
— tom, ako sa líši výsluch mladistvých, dospelých či osôb s nižším intelektom
— konkrétnych prípadoch

Mgr. et Mgr. Ondrej Kubík, PhD
je kriminálny psychológ, právnik a bezpečnostný analytik. Kubík je uznávaný expert na psychologické posudzovanie vierohodnosti, vyšetrovaciu a kriminálnu psychológiu, psychológiu práva, psychológiu propagandy, psychológiu extrémizmu, technológiu propagandy a psychológiu informačnej bezpečnosti. Viac ako desať rokov pôsobil ako odborný konzultant Policajného zboru – kriminálny psychológ na účely psychologického posudzovania vierohodnosti výpovedí svedkov, podozrivých a obvinených. V súčasnosti sa zaoberá problematikou psychológie manipulácie ľudského správania, psychológiou propagandy a extrémizmu, experimentálnou a provokačnou propagandou a technológiou informačnej vojny v kontexte medzinárodného práva ozbrojených konfliktov a medzinárodného práva informačnej bezpečnosti.

AKO WEBINÁR FUNGUJE?
— Prihlasovanie ľavou zadnou: Na webinár sa môžete pripojiť cez svoj telefón alebo notebook, nepotrebujete k tomu žiadne ďalšie technické vybavenie.
— Pred konaním webinára vám na e-mail pošleme odkaz na Clickmeeting, cez ktorý sa na webinár poľahky pripojíte.
— Zážitok pre aktívnych aj pasívnych poslucháčov: Do webinára sa môžete aktívne zapojiť a klásť otázky, ale zároveň je určený aj pre tých účastníkov, ktorí chcú radšej len počúvať.

VÝHODY WEBINÁRA:
— Zúčastniť sa ho môžete z pohodlia vášho domova alebo kancelárie
— Na druhý deň po uskutočnení webinára dostanete k dispozícii záznam, ku ktorému budete mať prístup po dobu jedného mesiaca
— Efektívnejšie využitie vášho času bez potreby cestovania
— Možnosti klásť otázky a komunikovať s lektorom webinára
— Na jeden vstup sa môže zúčastniť celá rodina

Odpovede na často kladené otázky nájdete tu: bit.ly/OtazkyOdpovedeWebinare

---------------------------------------------------

11. 11. (streda)
Štart: 18:00 hod.
Vstupenky: bit.ly/MetodyVypocuvania1111
FB event: https://www.facebook.com/events/2774584719528341/

Go to Top