1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Novinky

Ako telo zrádza myseľ alebo o klamstve bez tajomstiev

myselteloAko sa dopátrať k pravde vďaka reči tela? Zistíte v zaujímavom webinári!
Či už chcete lepšie porozumieť ľuďom, získať výhodu oproti svojmu partnerovi alebo uspieť v pracovnej oblasti, schopnosť čítať mikrovýrazy a reč tela vám dá výhodu. Online prednáška lektora Ondřeja Staněka vo štvrtok 1. apríla priblíži metódy, ako rozpoznávať signály skrytých emócií, ako analyzovať správanie a ako rozpoznávať klamstvá.

Čítať ďalej...

Martin Čajka: Tajomstvo reči tela a analýza vzhľadu

rectelaČítanie reči tela je ako vedecká či detektívna práca. Viac o tom povie zaujímavá prednáška
Komunikácia začína skôr, než otvoríme ústa! Vo štvrtok 15. apríla sa bude konať zaujímavá online prednáška, ktorá priblíži tajomstvo neverbálnej komunikácie a triky, ako urobiť dobrý dojem aj bez slov. Návštevníci sa s lektorom Martinom Čajkom pozrú na to, ako čítať reč tela a ako analyzovať výzor – od mimiky, cez gestá až po postoje. Venovať sa budú aj znalostiam o vnímaní vzhľadu a najnovšej technológii výskumu tváre, ktoré umožňuje zistiť, ako nás vnímajú ostatní.

Čítať ďalej...

Aleš Bednařík: Psychológia šťastia

psychstastiaAko nájsť šťastie vlastnými silami? Princípy pozitívnej psychológie priblíži zaujímavý webinár
Budhistické príslovie hovorí, že každý chce byť šťastný a chce sa vyhnúť utrpeniu. Odkiaľ sa však naše šťastie berie? Prečo sa máme o svoje šťastie zaujímať a pracovať na ňom? Ako myslieť pozitívnejšie, ľahšie zvládať stresy a riešiť konflikty? Na tieto otázky bude v stredu 7. apríla v prednáške odpovedať známy vzťahový expert a odborník na pozitívnu psychológiu, Aleš Bednařík.

Čítať ďalej...

Radkin Honzák: Psychopati medzi nami

psychopatiPsychopat dnes už nie je diagnóza, ale ľudský druh, ktorý spoznáme podľa toho, že nemá strach. Zato dosť často strach vyvoláva. Čo sa však stane, keď psychopatov prestaneme hľadať iba za mrežami a porozhliadneme sa po svojom okolí? Môže človek, ktorému chýbajú emócie, svedomie a empatia, prekonať úlohu parazita či predátora a využiť svoje jedinečné vlastnosti pre prínos spoločnosti? A dá sa od neho dokonca niečo naučiť? Zistite, ako sa rodí „dobrý psychopat”, v prednáške legendárneho českého psychiatra Radkina Honzáka! Ten nás s jemu typickým láskavým humorom prevedie diagnózou disociálnych porúch, ich fyziologickou odlišnosťou a evolučným základom. Zoznámime sa tiež s jednotlivými charakterovými črtami, od ktorých závisí, či z ich nositeľa bude masový vrah alebo len nesmierne výkonný človek s potenciálom vodcu a spoločne si priblížime nevšedné charaktery politikov, chirurgov, astronautov či kráľov.

Čítať ďalej...

Vyhľadávanie

www.martinus.sk

Súvisiace články

žiadne súvisiace články


PsychoWeb.sk na Facebooku

Go to Top